من تو اون لحظه نبودم اصلا. ینی داشتم سکه‌هارو میچیدم تو سفره و. درگیر بودم طبق معمول.

بعد یهو فهمیدم داره تحویل میشه و چشمم رو ساعت خشک شد.

خیلی برام سنگین بود.

اینکه چطور حواسم به اصل ماجرا نیست و خودمو درگیر ۴ تا سین و طرز چیدمانش توی سفره کردم یکم اذیتم کرد.

دیدم فرقی نمیکنه حالا چیز خاصی که از دست ندادم بیخیال شدم. ولی وقتی دیدم ملت دارن آرزوهاشونو میگن یادم اومد هر سال چقدر با این موضوع درگیر بودم. که تو اون لحظه چجوری همه آروزهامو بگم. چجوری مرتبشون کنم ک کدومشون بخوره به لحظه سال تحویل که یه حس قوی‌ای بهت بگه این خودشه! اینو دیگه بدست میاری!

بعد از خودم مایوس شدم و فکر کردم حالا کارام تموم شد اوضاع نرمال شد میرم میشینم یه گوشه تو اتاق به آرزوهام فکر میکنم دیگه. طوری نشده حالا که!

ساعتای ۳ شب بود که رفتم بخوابم و قبلش به آرزوهام فکر کنم.

اون لحظه برام لحظه خاصی بود که بعد فکر کردم کاش این لحظه رو با لحظه سال تحویل تلفیق کنم یبار. باید خیلی جذاب بشه! (شد برنامه سال بعدم و خیلی خوشحالم که سال دیگه لحظه تحویل میدونم برنامه چیه دقیقا و قرار نیست بلاتکلیف دور خودم بچرخم!)

داستان اون لحظه خاص این بود که رفته بودم یه جای خیلیییی بلند شاید بالای برج میلاد شاید بالای بام تهران یا هر بام دیگه‌ای واستاده بودم و داشتم میدیدم چه همه پک آرزو داره میاد بالا. خیلی بودن. خیلی! تازه اینجا یک ساعت و نیم از تحویل گذشته بود احتمالا اینا تو ترافیک گیر کرده بودن یا صاحباش مثه من گیج بودن و با تاخیر داشتن آرزو میکردن.

دیدن اون همه آرزو حس عجیبی داشت مخصوصا که حس میکردم خیلیاش آرزوی منم هست همونایی که تو خیلی از پکا مشترک بود و پرنور تر .دلم گرفت از این همه آرزویی که معلوم نیست برای بار چندم داره هوا میشه. نمیدونستم چی بگم. زبونم بند اومده بود و بعد فکر کردم. من واقعا آرزویی ندارم!

این جمله سنگینی بود برا خودم هم. ولی واقعیت داشت.

اومدم پایین و خوابیدم و دیگه به هیچی فکر نکردم.

الانم فکر میکنم آرزوهای شخصی تکرار مکرراته.

شاید همون نورانیا بهترین آرزوها بود که خب خیلیا زحمتشو کشیده بودن :)

ترجیح میدم هر روز بنویسم میخوام اون روز چیکار کنم و با همون تو دو لیستم سرگرم باشم تا آرزو کردن‌هایی که سال‌هاست داره نرسیدن بهش سرخورده‌مون میکنه و آزارمون میده.

خلاصه بیخیال آرزو شدم.

زندگی لحظه‌ای خیلی بهتر جواب میده برام.

هیوریستیک کامل! :))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سلام به همگی دانلود مجموعه جدیدتربن ها و بهترین ها دوستداران ادبیات فارسی amirhosseintaherkhani Misty haner عمو زنجیر باف iQ-hosh